KONST / Litografier / Färglitografi 13862139
nr 1386 2139
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, "Skridskoseglaren". Signerad, numrerad 19/200, daterad -76. Motivet: 46x37, yttermått inklusive ram: 66x58 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:56:12
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
22 mar